Укр
0
Мій кошик

Печі каміни з варильною плитою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Печі-каміни з варильною поверхнею − найкраще рішення заміського побуту

Піч камін — це опалювальний пристрій, що поєднує функції звичайної печі (або буржуйки) і каміна. За конструкцією це дров'яна піч, що складається з топки, де спалюються дрова, а дим виходить через димар назовні у повітря. Печі каміни на відміну буржуйки виконуються з чавунних сплавів. Матеріал має термічну інертність: чавун здатний тривалий проміжок часу віддавати тепло з усієї площі корпусу за приміщенням та підтримувати температуру.

Сучасним рішенням для заміського побуту виступають печі каміни з поверхнею для приготування. 

Чавунні печі з конфорками мають ряд переваг перед звичайними печами для опалення будинку.

Печі з плитою ефективні та економічні внаслідок використання дров як паливо. Незалежність від вартості газу – економить гроші на тривалому періоді опалювального сезону.

Каміни створюють атмосферність у будинку, і печі стають центром домашнього життя.

Особливості печі з конфорками

Печі поєднують у собі можливості обігріву та приготування на варильній панелі в процесі горіння, що дозволяє використовувати їх як повноцінну кухню.

Подвійне використання такої печі робить її унікальним обладнанням: робота як опалювальний агрегат, можливість працювати як варильна панель, у тому числі підігрівати їжу на поверхні.

Камін обладнаний дверима зі склом, через які можна споглядати горіння вогню, як у традиційному каміні.

Саме такі дров'яні печі стали популярними в Україні за останній рік. В інтернет-магазині bonro.ua можна купити від виробника різноманітні моделі, які підійдуть для опалення дачі, оригінального дизайну за найкращими цінами та швидкою доставкою.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору
,