Укр
0
Мій кошик

Валізи

Подорожування в межах країни і навіть за її кордонами стало звичною справою для людей. Саме тому великої популярності набули валізи, куди можна завантажити всі необхідні речі.

На відміну від моделей, які були популярними 30-40 років тому, сучасні валізи мають декілька переваг:

  •  можливість не нести постійно свої речі – колеса, які здатні розвертатися на 360 градусів, полегшать вам подібну задачу;
  • пристосованість валіз до перевезень на літаках та автобусах – габарити більшої частини моделей підібрані з урахуванням вимог компаній, щоб пасажири могли не витрачати зайвого за подорож;
  •  різноманіття моделей, виготовлених з використанням тканин або полікарбонату.

До вашої уваги широкий вибір валіз, в які можна не просто помістити речі, а й захистити їх від погодних умов та посягань зловмисників. Кодовий замок примусить подібних людей відступитись від своєї мети.

                                                                                                                   Вибирайте свою валізу

В нашому магазині доступні валізи, які відрізняються одне від одної за об’ємом, кольором та кількістю додаткових відділень. Якщо ви плануєте подорожувати всією родиною, скористайтеся наборами, запропонованими в каталозі. Виробник гарантує довгий термін експлуатації при правильному зберіганні та обслуговуванні валіз.

Сортування:
Відображення:
Вгору